O programie:

Staruje 11. edycja programu edukacyjnego Gotuj się na zmiany.

Naszym nadrzędnym celem jest kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych, odpowiedzialnego stylu życia w duchu zero waste od najmłodszych lat. Nasz program kierujemy do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, a w tej edycji - również do przedszkoli! Zdrowe nawyki nie muszą kojarzyć się dzieciom z nudą na talerzu - razem pokażemy im, że racjonalne podejście do odżywiania może być zabawą i pobudzimy apetyt... na wiedzę.

Dołącz do nas!

Jak działać w programie?

Icon checklist

ZAREJESTRUJ PLACÓWKĘ

Uzupełnij zgłoszenie i wyślij na nasz adres email. Dokładną instrukcję jak to zrobić znajdziesz poniżej. Jeśli masz już konto z poprzedniej edycji - nie musisz rejestrować się ponownie.

Icon list

DZIAŁAJ AKTYWNIE

Angażuj dzieci, zarażaj je głodem wiedzy i realizuj scenariusze!

Icon cups

WYGRYWAJ!

Bierzcie udział w konkursach i wygrywajcie atrakcyjne nagrody dla całej placówki!

Zgłoś się już teraz!

Jesteś uczniem lub rodzicem ucznia szkoły podstawowej lub przedszkola? Podziel się linkiem do tej strony z Waszym nauczycielem! Jesteś nauczycielem w szkole podstawowej lub przedszkolu? Chcesz razem z młodymi kształtować ich dobre nawyki żywieniowe? Gotuj się na zmiany i zgłoś się do programu.
Wyślij zgłoszenie na adres:

kontakt@gotujsienazmiany.pl

Emoji z wykrzyknikiem

Zgłoszenie musi zawierać

a) imię i nazwisko
b) Nazwę placówki, którą reprezentujesz
c) Kod pocztowy i miejscowość placówki
d) Numer telefonu do bezpośredniego kontaktu
e) Adres e-mail, na który wyślemy szczegóły aktywacji konta
f) Następujące oświadczenia:
- Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią regulaminu i akceptuję jego treść.
- Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się w § 8 Regulaminu.
- Oświadczam, iż jestem upoważniony do reprezentowania Placówki na potrzeby udziału w Programie

 

Administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniu oraz w trakcie trwania Programu jest Nestle Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska 32. Wszelkie żądania, pytania i wnioski dotyczące Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez Administratora danych lub związanych z nimi praw, należy kierować pisemnie na adres: Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa lub mailem na adres: data.privacy@pl.nestle.com.

Ważne:

Sprawdź dokładnie, czy w Twoim mailu ze zgłoszeniem znajdują się wszystkie wymagane dane, to niezbędne do rejestracji.
Sprawdź, czy w zgłoszeniu nie ma błędów, w szczególności w numerze telefonu i adresie e-mail – to uniemożliwi nam kontakt.
Nigdy nie podawaj hasła w mailu zgłoszeniowym. Przy aktywacji konta ustanowimy hasło tymczasowe, które otrzymasz mailem.
Nie musisz drukować ani przysyłać żadnych podpisanych dokumentów!

Dlaczego warto dołaczyć do programu?

Icon brain

Angażujące materiały

Interaktywne scenarusze, dzięki którym prowadzenie zajęć to czysta zabawa. Ich modułowy charakter pozwala nauczycielom swobodnie wplatać je w program nauczania. Skrypty powstały we współpracy z ekspertami w zakresie dietetyki i dydaktyki.

Icon medals

Atrakcyjne konkursy

W roku szkolnym 2021/2022 planujemy aż cztery konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Dzięki rejestracji w programie otrzymasz informację o nich z wyprzedzeniem, bezpośrednio na Twój adres e-mail.

Icon stars

Wyjątkowi prowadzący

Przez program przeprowadzą Was jego "ambasadorzy" - Sonia Rudolf, znana z telewizyjnych potyczek kulinarnych, Pan Belfer - najlepszy youtuber wśród nauczycieli i Łukasz Gluza, ekspert od Social Media. Gwarantujemy niezapomniane emocje i solidną dawkę wiedzy.

Rejestracja programu trwa od 16.08.2021 i jest możliwa przez cały okres jego trwania. Program startuje 01.09.2021 r. i potrwa do 30.06.2022 r.