Aktualności

CZAS, START!!!

Startujemy z 10. edycją programu WINIARY „Gotuj się na zmiany”!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecna sytuacja w kraju nie należy do najłatwiejszych. Dotyczy to również ponownego wdrażania nauczania zdalnego, co niestety wpływa na realizację naszego programu w pełnym jego wymiarze. Musieliśmy dynamicznie zadziałać, by plan doszedł do skutku!

Bardzo zależy nam na tym, by scenariusze zajęć wspierające budowanie dobrych nawyków żywieniowych w szkolnej codzienności mogły być realizowane w odpowiednich do tego warunkach: w poczuciu bezpieczeństwa i skupieniu.

Naszą rolą, jako organizatora, jest elastyczne dostosowanie się do panujących warunków.

Dlatego podjęliśmy decyzję o przesunięciu programu punktowego i udostępnieniu głównych scenariuszy zajęć na początek 2021 roku. Chcemy mieć pewność, że zarówno nauczyciele, jak i młodzież, będą mogli w pełni korzystać z zalet dołączenia do programu!

Nie oznacza to jednak, że ustajemy w biegu i przesuwamy start całego przedsięwzięcia! Już teraz na Was, Waszych podopiecznych i ich rodziców czekają:

Na Facebooku informujemy Was o tym, co się u nas dzieje. Aby nie przegapić istotnych aktualności, warto śledzić nas na naszym profilu.

W grupie siła, zachęcamy więc również do dzielenia się informacjami o programie z koleżankami i kolegami z pokoi nauczycielskich czy innych szkół.

Zapraszamy!